Postkaardilik Lissabon
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Postkaardilik Lissabon

 
Lissabon on üks romantilisemaid, ilusamaid ja armastatumaid linnu Euroopas. See on linn, mis varastab Su südame juba esimesel korral ning meelitab Sind aina tagasi ja tagasi. Olgu Sinu huviks ajalugu, veinikultuur, ostlemine või niisama kitsastel tänavatel seiklemine - Lissabon pakub midagi kõigile. Lühikese rongisõidu kaugusel leiab veelgi kaunimad ja romantilisemad linnakesed Sintra ja Cascais. Veidi kaugemal asub nn "Maailma lõpp" ehk Cabo da Roca.


EDASI-TAGASI LENNUPILET TALLINNAST LISSABONI al. 257 € / in

3 ÖÖD MAJUTUST LISSABONI KESKLINNA
3* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 157 € / in
4* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 170 € / in
5* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 365 € / in


RIKASTA OMA PUHKUST MÕNE AKTIVITEEDIGA
Fado ja õhtusöök päikeseloojangul al. 79 € / in
Sintra, Cabo da Roca, Cascais ja Estoril al. 58 € / in
Jõekruiis al. 58 € / in

Lissaboni City Card  - tasuta ühistransport, tasuta sissepääs valitud muuseumidesse, tasuta rongisõit Sintrasse ja/või Cascaisse
24h kaart al. 22 € / in

linnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tours

TINGIMUSED
  • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ja pidevas muutumises. Hinnad on võetud seisuga 22.04.2020, reisimiseks 2020. aasta septembrikuus. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
  • Pakkumises toodud majutushinnad eeldavad kaht koos reisivat täiskasvanut.
  • Pakkumises toodud aktiviteedid toimuvad valitud kuupäevadel ja perioodidel. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
 630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 22. aprill 2020
 
Kuumad pakkumised