Messireisid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Ühilda puhkus messireisiga!

 
Järjest enam väärtustatakse vaba aega ning selle aktiivset sisustamist. Kasvavaks trendiks on siduda laiatarbemesside külastamine perepuhkusega. Enamasti on tegemist lühipuhkusega ja sihtkohtadeks lähiriigid või Eestist mõnetunnise otselennu kaugusel asuvad linnad.

Eestlaste hulgas on populaarseim laiatarbemess juba aastaid olnud elamumess Soomes. Kuna mess toimub igal aastal erinevas Soome piirkonnas, on sellel messil alati uudsuse moment.

Sageli minnakse messile koos lastega, et pärast messi veeta nendega päev lähedal asuvas teemapargis või lõbustuspargis, ööbimisel eelistatakse aga spaahotelle.

Sarnaseid messireise koos lühipuhkusega võtavad ette ka ühiste huvidega väiksemad sõpruskonnad, kes külastavad sõltuvalt huvist kas aiandusmesse Saksamaal ja Hollandis, toiduainete ja joogitööstuse messe üle Euroopa või hoopis moemesse Itaalias ja Taanis.

Meie jaoks on oluline, et Teie reisid sujuksid muretult ja probleemivabalt. Seepärast ongi Baltic Tours loonud Messireiside täisteenuse. Enam ei pea tegelema kiireima laeva- või lennuühenduse, kvaliteetseima öömaja ja õigeaegse messipiletite otsimisega - meie kogenud ja abivalmid reisikonsultandid teevad seda Teie eest!

Hetkel huvitavad messipakkumisi siit>>
Viimati uuendatud 05. jaanuar 2017
 
Kuumad pakkumised