Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - AMSTERDAM
Kohtumine Tallinna lennujaamas infoletist vasakul oleva kassa juures kl 04.30. Lend Tallinn - Helsingi kl 06.00-06.35, Helsingi - Amsterdam kl 08.10-09.45 (NB! Kohalikud ajad. Palun kontrollige lennuaegu paar päeva enne reisi). 

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidSõidame Muiderslotti. See on kõige paremini säilinud keskaegne loss Hollandis. Kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. Siin on filmitud palju keskaegset atmosfääri vajavaid TV show’sid. Lossi interjöör on restaureeritud 17.-18. sajandi stiilis ja samuti on taastatud aed. Osades ruumides eksponeeritakse esinduslikku keskaegsete relvade ja turviste kollektsiooni. Soovijatele lõunasöök (lisatasu eest). 

Sõit Amsterdami. Laevasõit kanalitel ja õhtune jalutuskäik “punaste laternate rajoonis“. Majutus järgnevad 3 ööd Amsterdami eeslinnas ***hotellis (2-sed toad).

2. PÄEV. ALKMAAR - VABAÕHUMUUSEUM
Hommikusöök. 
Väljasõit Alkmaari. See ajalooline linnake on tuntud eelkõige tänu reedesele juustuturule, mis on tuntud juba 17. saj algusest ning toimub Waagpleinil. Siia on kokku veetud hulgaliselt juustu Edamist ja Goudast. Kuulsad juustukandjad traditsioonilistes valgetes riietes ja õlgkaabudes veavad jooksujalu kaalukotta suuri juusturattaid. Imetleme 17. sajandist pärit vanade fassaadidega kesklinna hooneid ja vana kindlust, mis on muudetud aiaks.

Zaanse-Schansi vabaõhumuuseum – 17. sajandile iseloomulik tuulikute küla. Juustufarm, kus saab degusteerida ja kaasa osta ehtsat hollandi juustu. Puukingatöökojas näeme kuidas valmivad kuulsad hollandi puukingad. Külastame Volendami kaluriküla – ühte maalilisemat paika Hollandis. Saab ka proovida kohalikke toite.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid3. PÄEV. TULBIPÕLLUD - KEUKENHOFI LILLEAED - LILLEPARAAD - DEN HAAG
Hommikusöök. 
Väljasõit Hollandi tulbipõldude piirkonda, kus külastame suurejoonelist Keukenhofi lilleaeda, mis on ainus omataoline Euroopas. Avatud vaid kaks kuud aastas. Peenardel õitsevad tuhanded tulbid, nartsissid, hüatsindid. Paviljonides on igal aastal uus kujundus ja uutel teemadel lillekompositsioonid.

Lõuna ajal jälgime Lisse’i ümbruses lilleparaadi. See on Hollandi igakevadine uhkus. Suurte autodel veetavate lillekompositsioonide paraad läbib päeva jooksul 40 km pikkuse teekonna, saatjateks orkestrid ja võluvad trummitüdrukud. 

Põgus tutvus kuningliku Den Haagiga, Hollandi valitsuse ja parlamendi linnaga, mis asutati 13. saj. See on pargirohelusse sulanduv aristokraatide ja rikaste linn. Külastame Madurodami. “Mini Holland”, kus uskumatult lühikese ajaga saab ülevaate kogu Hollandist. Õhtune jalutuskäik Delftis, linnas, mis on üle maailma tuntud tänu oma sinivalgele keraamikale. Puudega ääristatud kanalite, kuulsate ehitiste ja muuseumidega on Delft üks Madalmaade võluvamaid linnu.

4. PÄEV. AMSTERDAM, LEND AMSTERDAM - TALLINN
Hommikusöök. 
Päev Amsterdamis. Alustame teemandilihvimistehasega (tasuta). 

Aeg muuseumide külastamiseks. Valik on teie – Vincent van Gogh’i muuseum, Madalmaade Kunstimuuseum, Kaasaegse Kunsti muuseum. Soovijad saavad külastada lilleturgu ja Madame Tussaud’ vahakujude muuseumi. Jalutuskäik südalinnas. Siin on palju kaunite fassaadidega rikaste kaupmeeste häärbereid, omapärane atmosfäär, kus on läbi põimunud maailmakuulsad kunstimuuseumid kontrastiderikaste kaubandustänavatega. Linna võlu ja sarm on tema kanalid, kutsutakse ju Amsterdami Põhjamaade Veneetsiaks. 
Vaba aeg linnas. 

Transfeer lennujaama. Lend Amsterdam - Helsingi kl 18.50-22.10, Helsingi - Tallinn kl 23.45-00.20 (NB! Kohalikud ajad). 
Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 06. juuli 2020
 
Kuumad pakkumised