Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. KOHTUMINE - NUSA LEMBONGAN
Kogunemine Serangani saarel (Denpasari külje all) asuvas rannaklubis kell 10 hommikul. Täpne kogunemisaadress saadetakse koos broneeringukinnitusega.
Kui grupp on koos, algab väike koosolek, kus käite üle kõik järgnevate päevade tegevused, hea teada infokillud jne. Edasi suundute kõik koos katamaraanile.

Esimese päeva õhtuks jõuate Nusa Lembongani saare juurde. Soovijatel võimalus snorgeldada või niisama katamaraanil lõõgastuda.
Hinnas lõuna- ja õhtusöök.

Varajase kohtumisaja tõttu on soovituslik saabuda Balile päev või paar varem. Hiljaks jäädes ei ole võimalik hiljem grupiga enam liituda.

kruiis, bali, indoneesia, katamaraan, g adventures, eksootikareis, seiklusreis, elamusreis, merereis, meresõit, puhkusereis, päikesereis, kaugreis, Baltic Tours2. PÄEV. LOMBOKI SAARED
Võtate suuna kaunitele Lomboki saartele. Esimese hooga külastate neist kolme - Gili Airi, Gili Menot ja Gili Trawangani.
Hinnas kõik kolm söögikorda.

3. -5. PÄEV. LOMBOKI SAARED
Järgmistel päevadel seilate ümber Lomboki saarte ning saate snorgeldada, ujuda, nautida rannamõnusid - ühesõnaga teha pea kõike, mida hing ihkab. Külastate selliseid saari nagu Gili Trawangan, Gili Sudak, Gili Nanggu ja Gili Gede.
Hinnas kõik hommiku- ja lõunasöögid ja 2 õhtusööki. 4. õhtu hommikusöök hinnas ei sisaldu, aga väikese tasu eest on võimalik osaleda grillipeol Gili Sudaki rannal.

6. PÄEV. NUSA PENIDA
Võtate suuna tagasi Bali saare poole ning jõuate Nusa Penida saare juurde. Jääte ööseks saare juurde ankrusse.
Hinnas kõik kolm toidukorda.

7. PÄEV. BALI
Suundute tagasi Balile, samasse kohta, kust reis alguse sai. Saabumisel pakite asjad, lahkute katamaraanilt ning jätkate reisi vastavalt oma individuaalsele reisikavale.

Vastutaval reisikorraldajal on õigus teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 22. veebruar 2019
 
Kuumad pakkumised