Kindlustus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Kindlustus

 

Lähed reisile? Planeerid puhkust? Tee kohe ka reisikindlustus!

Baltic Tours
on täisteenust pakkuv reisibüroo, mis tähendab, et lisaks lennupiletile, majutusele ja puhkusereisidele leiad meilt ka hulga lisateenuseid alates viisateenustest kuni reisikindlustuseni. Planeerides äri- või puhkusereisi, on klientide sooviks reisiootuste täitumine parimal moel, mis seab nõudmised nii klienditeenindusele reisi valides kui ka reisi ajal ja selle lõppedes. Üks oluline nüanss reisi planeerides on olla ettenägelik ning olla valmis ka võimalikeks ebameeldivamateks seikadeks... Parim moodus planeeritud puhkuse kordaminekuks on reisikindlustus!

Võta ühendust meie reisikonsultandiga, kes paneb Sinu jaoks kokku sobivaima paketi kindlustussummade ning lisakindlustuskaitsetega!

Või broneeri ise Salva Kindlustuse reisikindlustus SIIN>>

Lisaks tavapärasele reisitõrke-, tervise- ja pagasikindlustusele on võimalik vormistada ka lisatõrgete kaitseid:

  • Reisikindlustuse vastutuskindlustus, mis katab kindlustatu poolt kolmandatele isikutele tekitatud kahju
  • Rendiauto omavastutuskindlustus
  • Kindlustus teenusepakkuja (v.a reisikorraldajad) streigi või maksevõimetuse korral
  • Reisitõrke lisakaitse loodusõnnetuse, terrorismi ja rahvarahustuste korral
  • Kindlustus riskiohtliku tegevuse või füüsilise töö korral

 

UUENDUSED!

Covid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse. Kindlustatule hüvitatakse tervisekindlustuse alusel COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti kaetakse lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine.

COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Kindlustatule hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.

Tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot. Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteeritakse ka erahaiglaid.Haigekassa poolt väljastatav Euroopa ravikindlustuse kaart kehtib ELi riikides. Täpsemat infot leiab siit>>
Lisaks reisikindlustusele soovitame tutvuda ka vaktsineerimise infoga.


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 14. juuli 2020
 
Kuumad pakkumised